למידע והצעות מלאו פרטים

  ציפורי גן עדן - מזון וציוד לבעלי חיים

  ציוד + כלובים לתוכים

  איך בוחרים אוכל לתוכים?

  רבים חושבים כי אוכל לתוכים הוא בעיקר גרעינים וזירעונים שונים. בדימוי התרבותי שלנו, תוכים כל העת מפצחים גרעינים, ולא יוותרו על גרעין חמנייה משובח. האמת היא, שאם אתם רוצים לבחור אוכל לתוכים ברמה איכותית, ולהרכיב עבורם תפריט מאוזן, המאמר הזה הוא בשבילכם. כמו האדם, וכמו בעלי חיים אחרים, אוכל לתוכים צריך להיות מאוזן ובריא. תוכים אולי אוהבים גרעינים – אבל גם בני אדם אוהבים, ועדיין אתם יודעים שאתם צריכים לאכול דברים נוספים. התוכי אולי לא יודע את זה, אבל הוא צריך מזון עשיר יותר. האמת שמתוך התפריט היומי של אוכל לתוכים, הגרעינים צריכים להוות לכל היותר 5% מהאוכל שמוגש להם. אז מה מוגש מעבר לכך?

  תכירו את הכופתיות

  בבחירה של אוכל לתוכים, אתם תיתקלו במונח חדש שלא הכרתם כל כך קודם לכן – כופתיות. את הכופתיות אפשר להשיג בחנויות מזון לבעלי חיים שמוכרות מוצרים איכותיים. ציינו בפני המוכר שאתם צריכים אוכל לתוכים, והוא כבר יוביל אתכם למדף של הכופתיות. הכופתיות הן המרכיב החשוב ביותר בתפריט של התוכי שלכן, משום שהן מכילות את עיקר הוויטמינים והמינרלים שהתוכי שלכם צורך. כופתיות כוללות גם פחמימות, גם מוצרים מן החי וגם מוצרים מן הצומח. את הכופתיות התוכי צריך לאכול לאורך היום.

  כמו בני האדם, גם התוכי צורך לא מעט ירקות ופרות. מי שרוצה לבחור אוכל לתוכים שלו צריך לדאוג שחלק נכיר מהתפריט שלהם יכלול ירקות ופרות – עם דגש על הירקות שכן יש בהם פחות סוכר והרבה יותר וויטמינים. באופן עקרוני אין הגבלה בסוגי הירקות והפרות, למעט האבוקדו שלא בריא לתוכים. חוץ מזה אפשר בהחלט להתחלק איתו בחסות, מלפפונים, עגבניות ועוד.

  המרכיב השלישי של אוכל לתוכים שלכם הוא למעשה כל שאר המוצרים. בתחילת המאמר הזכרנו את הגרעינים שמהווים חלק קטן, ועוד חלק נוסף הוא החלבונים. את החלבונים אפשר לתת לתוכי באמצעות ביצה קשה מרוסקת – התוכים אוכלים ואוהבים גם את הקליפה של הביצה הקשה וזה בטוח לחלוטין לתת להם אותה (אחרי שדאגתם לרסק אותה לחתיכות קטנות). אוכל לתוכים גדולים יותר יכול לכלול אף חתיכות של עוף.

  בוחרים את הכופתיות דרך ציפורי גן עדן

  כמו שראיתם, אוכל לתוכים כולל בעיקר כופתיות, שהן מרכיב חובה בתפריט של כל תוכי. אז אחרי שקניתם קצת ירקות ונתתם לו ביצה קשה – היכנסו לאתר של ציפורי גן עדן, ורכשו אוכל לתוכים שלכם. אצלנו תוכלו למצוא כופתיות איכותיות של מותגים שונים, במשקלים שונים – ובמחירים משתלמים. אפשר להזמין אוכל לתוכים שיגיע עד הבית שלכם, כך שאתם אפילו לא צריכים לקום מהמחשב. בואו להיכנס לאתר של ציפורי גן עדן, והתרשמו מהמגוון של סוגי האוכל שרק מחכים לתוכים שלכם.

  למידע והצעות מלאו פרטים

   מאמרים נוספים

   חנות מזון לבעלי חיים

   רוצים לגדל חיית מחמד? אין ספק שמדובר בהרבה יותר מתוספת לחיים שלכם. חיית מחמד יכולה להיות ממש כמו עוד בן משפחה, בפרט אם מדובר על כלב או חתול, אם כי אנשים נקשרים גם לחיות מחמד...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום
    שיווק וקידום אתרים באינטרנט